Latvia

Download information leaflet - Latvia

Sanākšanas vieta . . .
visiem References Materiālu lietotājiem un ražotājiem
Kas mēs esam?
Virtuālā References Materiālu Institūta (VIRM) mērķis ir piedāvāt satikšanās vietu References Materiālu kopienai. Tā aktīvi ietvers ekspertu konsorciju no visas Eiropas, aptverot R+D organizācijas, valsts un privātās laboratorijas, RM ražotājus un industriju.
Mērķis ir veicināt informācijas un padomu izplatīšanu, palīdzēt ar zināšanām References Materiālu (RM) un ar tiem saistītās sfērās. VIRM jauninājums ir tā virtuālā struktūra, kombinējot minimālo loģisko infrastruktūru ar maksimāli efektīvu Eiropas mēroga ICT tīklu.
VIRM mērķis ir uzlabot produktu un procesu Kvalitātes Kontroli, pamudinot, katalizējot un veicinot pastiprinātu References Materiālu un līdzīgu problēmu (kalibrēšana, prasmes pārbaudes un akreditācija) risināšanu vides, pārtikas, industrijā, farmācijā, medicīnas sfērā, neizslēdzot vēl citas iespējamās jomās. VIRM darbības sfēra ietvers visas Eiropas valstis. Piedāvāto pakalpojumu klāsts attīstīsies pieaugot ienākumiem no lietotāju dalībmaksām.
VIRM Administratīvā Palīdzība atrodas Itālijā (QualityConsult, Rome).
Kam?
VIRM. paredzēta ikvienam, kuram nepieciešams uzturēt augsta līmeņa darba kvalitāti. Korekti mērījumi ir būtiski, lai uzturētu un kontrolētu produktu un procesu kvalitāti pētniecībā, ražošanā un tirdzniecībā. Tie no jauna radīs pārliecību, lai izpildītu nacionālos noteikumus (prasības), un tādā veidā tie būs atbalsts industrijai līdzsvarotas ekonomiskās izaugsmes attīstībā.
Ko mēs piedāvājam
VIRM. piedāvā caur tā tīmekļa vietu plašu noderīgu darbarīku spektru References Materiālu un Kvalitātes Kontroles jomā. Virtuālā Institūta tīmekļa vieta ir pamatsaite starp VIRM biedriem. Tā piedāvā plašas meklēšanas iespējas (personas, projekti, RMi) un tā ir centrālā vieta informācijas izplatīšanai (www.VIRM.net). Biedriem un abonentiem būs neierobežota pieeja koplietošanas resursiem, ar regulāriem jaunumiem un informāciju gan RM lietotājiem, gan ražotājiem. Tie ietvers:
•       meklējamās datubāzes (piem. ‘Atrast RM’, ieskaitot uzlabotas meklēšanas iespējas)
•       problēmrakstu (lejupielādējamu) bibliotēka, norādījumus, kas saistīti ar RMiem, QA, QC, rutīnām analīzēm utt.
•       tīkla saites uz saistītiem projektiem un papildus datu bāzes
•       notikumus (konferences, semināri, apmācības)
•       RM ražotājus
•       gala lietotāja palīdzība un padomi
•       vārdnīca
•       atvērtas robežas ar Nacionālajiem Kontaktpunktiem, lai pārvarētu valodas barjeras
•       saites ar visu ieinteresēto RM sabiedrību
•       paziņojumu stends; padari savu RM ziņojumu redzamu
•       elektroniskie Jaunumi (Newsletter)
•       konsultāciju pakalpojumi, eksperta padomi sarežģītu tēmu risināšanā
•       atrodi speciālista pakalpojumu
Un vēl vairāk:
VIRM administratīvā palīdzība (palīdzības galds)
Tā ir Virtuālā Institūta vienīgā fizikālā esamība. Tā darbojas kā tehniskā palīdzība, eksperta zināšanu vadības pults un sekretariāts. Personāls uzraudzīs nepārtrauktu informācijas atjaunināšanu tīmeklī, un viņi būs pieejami arī Jūsu jautājumiem. Viņi novirzīs jūsu jautājumus VIRM. biedram-speciālistam (info@VIRM.net).
Nacionālie KontaktPunkti
NKP’i ir izveidoti visās Eiropas valstīs. Tie izplatīs informāciju, ir gatavi jūsu jautājumiem un runās Jūsu valodā.
Jaunumi
Jaunākā informācija tiek atjaunināta reizi un piegādāta ar e-pastu – jaunākā informācija, jaunumi, konferences, jauni RMi, utt. no References Materiālu kopienas.
Saites
VIRM izveidos saites starp visiem RM kopienas dalībniekiem. Tas nodrošinās saites uz RM ražotājiem un lietotājiem, uz starptautiskām organizācijām un Jums.
Abonents?
Parakstīšanās ļaus jums pieeju visiem VIRM pakalpojumiem, ietverot jaunumu abonēšanu, datu bāzes lietošanu, lejupielādes iespējas utt. Gadskārtējā dalības maksa ir 150 €, piemērojamās atlaides redzamas mājas lapā www.VIRM.net.
Pievienojies mums un padari savu nodarbošanos vērtīgāku!
Kā ar mums sazināties?
VIRM nacionālais kontaktpunkts Latvijā
Dr Arturs VĪKSNA
Latvijas Universitāte, Ķīmijas fakultāte
Kr. Valdemāra ielā 48, LV-1013, Rīga
E-pasts: arturs.viksna@lu.lv
Tālr:    +371-7379274
Fakss: +371-7379302
Pievienojies mūsu tīmeklim: http://www.VIRM.net
Ar jautājumiem un komentāriem varat kontaktēt mūsu starptautisko palīdzības galdu: info@VIRM.net

Comments are closed.